Členská základna MS Příbram

TOMÁŠ PODLENA

Člen pirátské strany a předseda MS Příbram

Moto: Méně plošných zákazů, více spokojených výrazů. 

Tomáš Podlena je členem Pirátské strany od roku 2017, avšak za Piráty kandidoval v rámci krajských voleb již v roce 2016. Momentálně je členem nově vzniklé komise "Smart city" v Příbrami. Vystudoval Informační technologie a nyní se druhým rokem věnuje studiu Mezinárodních vztahů a evropských studií. Ve svém volném čase dělá DJ a pořádá hudební akce po celé republice. Jeho motivací pro vstup do politiky byl politický vývoj v posledních letech, který ovlivnil morálku a náladu ve společnosti.


ANTONÍN SCHEJBAL

Člen pirátské strany a místopředseda MS Příbram

Moto: Hlavní je se neSchejbnout

Tony je aktivním pirátským členem MS Příbram již od roku 2016. V roce 2018 byl #1 na příbramské kandidátce a byl zvolen zastupitelem. Taktéž je členem komise pro mládež, tělovýchovu a sport. V současné době studuje na UK FTVS obor management sportu a ve volném čase vystupuje se svojí crew OVERDOSE po celé republice jako DJ. Důvodem, proč se nalodil mezi piráty, byla politická situace české politiky. Zároveň ho trápí současný stav sportu a kultury v Příbrami, čemuž se chce usilovně věnovat z pozice zastupitele. 


JOSEF BOUŠE

Člen pirátské strany a místopředseda MS Příbram

Moto: Pravda je první obětí války

Pepa je registrovaný pirát a aktivní člen MS Příbram od roku 2017. Současně je členem dopravní komise města Příbram a pracuje jako IT specialista v korporátní potravinářské firmě. Zde má na starosti IT vybavení provozoven a pracuje na vývoji nových aplikací. Ve volném čase se opět věnuje IT a jak sám říká, vypadá to u něho doma jako v garáži plné kabelů, switchů a počítačových komponentů. Impulsem pro vstup do pirátské strany bylo souznění s jejich liberální ideologií, principy, nakloněnost k moderním technologiím a transparentnosti. Když byl menší, vždy prý viděl politiky jako postarší pány co jen mluví a kradou. Nyní ví, že to tak být nemusí.


LENKA KOZLOVÁ

Členka pirátské strany, poslankyně a členka MS Příbram

Moto: Furt dopředu

Lenka je z Milína a v roce 2014 zakládala MS Příbram. Členkou pirátské strany je ale již od roku 2012. V předchozích letech pracovala mimo jiné jako vychovatelka v dětském domově, či chystala první svobodné volby v rámci Občanského fóra. V současnosti je poslankyně a členka Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Jak říká, nová práce ji už i baví 😊, i když je prý díky maximální vytíženosti někdy k zbláznění. Do pirátské politiky se dala, jelikož je pro ni extra důležitá svoboda. 


SIMONA LUFTOVÁ

Členka MS Příbram, registrovaný příznivec

Moto: Nemluvím do Luftu

Simona je registrovaný příznivec od roku 2018 a ve stejném roce kandidovala za piráty do příbramského zastupitelstva jako #3. Jako dítě s rodiči utekla z ČSSR do Rakouska a následně do JAR, kde žila 10 let. Po maturitě na začátku 90 let se vrátila do CSFR a nastoupila na vysokou školu FSV-UK obor politologie. Část studia se věnovala americkým studiím v Bostonu. O několik let později si na PF-UK rozšířila pedagogické vzdělání a didaktitu anglického jazyka. V minulosti pracovala jako marketingová koordinátorka, osobní asistentka poslance, tlumočnice, překladatelka, či administrativní pracovnice. V současné době učí na střední škole a koordinuje mezinárodní vzdělávací projekty v rámci Evropy. Současně je od roku 2019 členem kontrolního výboru, komise pro výchovu a vzdělávání a komise zdravotnické a sociální v Příbrami. Nyní by se chtěla věnovat veřejným zakázkám a transparentnosti hospodaření města. Zároveň by se ráda angažovala v rozvoji vztahů se zahraničními partnerskými městy. Simona je vdaná a má tři děti.


JAN TRNKA

Člen pirátské strany a MS Příbram

Moto: Žádnej nápad není dost blbej

Honza je původem z Ústí nad Labem a aktivním pirátským členem MS Příbram je od roku 2017. Členem pirátské strany pak od roku 2018. Z pozice grafik-amatér tvořil kampaň #NOVÝPOHLED v komunálních volbách 2018, ale jeho hlavním oborem je údržba letadel, kterému se věnuje 15 let. Tento obor vystudoval na VŠB-TUO Ostrava a v současné době pracuje jako vedoucí údržby leteckého servisu. V rámci zaměstnání vede papírový boj, týmy lidí a cestuje napříč Evropou i kontinenty se šroubovákem, či razítkem. Je ženatý, má dva syny a na volný čas moc nevěří, jelikož ho prý nikdy neviděl 😊 Honza má rád výzvy a z pozice přistěhovalce ho vždy iritovala zdejší univerzální odpověď: ,,Tady jsi v Příbrami, TO neřeš,, 😊.  Proto se přidal mezi příbramské piráty a chce TO řešit.